UA-106152185-1

ارائه ی سری جدید  XVRهای داهوا با قابلیت PoC

شرکت فناوری داهوا، در آخرین رونمایی از محصولات خود سری های جدید از XVR  های خود را ارائه کرد که تمام کانال هایش، دوربین AT&AF POC  ساپورت می کند.

شرکت فناوری داهوا، ارائه دهنده سیستم های نظارت تصویری، راهکارهای هوشمند IoT و خدمات مناسب در جهان، جدیدترین محصول خود در گروه ضبط کننده ها را برای خدمات بهتر ارائه کرد که می توان دستگاه هایی چون : XVR5104H-X-4P ، XVR5108H-X-8P و XVR5216AN-X-16P  را نام برد. این سری محصولات، قابلیت ها و کاربردهای بیشتری را ارائه می کنند که سبب صرفه جویی در هزینه و زمان می شوند. دستگاه های HDCVI-POC ، تصویر، صدا، تغذیه و اطلاعات را در قالب تنها یک کابل ارسال می کنند و قابلیت Plug & Play  واقعی را برای مشتریان و کاربران، فراهم می سازند.

ویژگی های دوربین های POC

دوربین های HDCVI-PoC داهوا دو نوع هستند: مد AT ( ≤۱۲بیشترین مقدار مصرفی ) و مد AF (≤۶  بیشترین مقدار مصرف)

تمام کانال های سری های جدید ضبط کننده های داهوا، امکان دسترسی کامل به دوربین های AT&AF POC ، فراهم می سازند، بدون درنظر گرفتن سری های مختلف و رزولوشن ها، لنزهای ثابت و متغیر، می توان گفت که این یک پیشرفت قابل توجه شرکت داهوا در سازگاری با محصولات و برندهای موجود در بازار می باشد. این در حالیست که تکنولوژی PoC ، این امکان را فراهم می سازد تا از یک کابل برای ارسال تغذیه استفاده شود که این یک راه مطمئن برای تامین انرژی می باشد.

دیگر قابلیت مهم، قابلیت پخش صدا با کیفیت مناسب هست. کیفیت ارائه ی صدای آن ها  در تکنولوژی POC داهوا، بالاتر از کابل های معمولی است. این سری محصولات جدید، آنقدر هوشمند هستند که بتوانند به صورت خودکار متوجه بشوند که آیا دوربینی که به آن ها وصل است POC  هست یا خیر؛ تا خود را متناسب با آن ها وفق دهند و اگر نیاز هست، تغذیه لازم را برای دوربین ارسال کنند. که این خود، ایمنی بیشتری را فرام می آورد.

صرفه جویی در هزینه ها

کابل های کواکسیال شکیل همچنین  سبب صرفه جویی در هزینه های کاربران و مشتریان می شود زیرا که دیگر لازم نیست کاربران منبع تغذیه و لوازم جانبی تهیه کنند. استفاده از روش ها و  منابع تغذیه  قبلی، نیازمند نصب و سیم کشی دستی بود که این خود نیازمند نیروی کار بیشتر و هزینه بیشتر است. در مناطقی که نیروهای کار بسیار هزینه بر هستند، استفاده از تکنولوژی سری های جدید XVR ، می تواند هزینه ها را تا نصف و حتی بیشتر کاهش دهد.

با توجه به مزایا و ویزگی های انحصاری ذکر شده، سری های جدید XVR شرکت فناوری داهوا، می تواند یک انتخاب مناسب برای سناریو و محیط های مختلفی چون : مراکز خرید و پارکینگ ها باشد. مراکز خرید، نیازمند نصب و وجود دوربین های زیادی می باشند که مسلما نیازمند کابل کشی گسترده و هزینه های زیادی هستند. پارکینگ ها نیز نیازمند دوربین های زیادی هستند که پیدا کردن و قرار دادن منابع تغذیه در فضاهای باز، کاری بسیار دشوار است.

این تکنولوژی (POC)، در حال تکامل است. شرکت فناوری داهوا، در حال حاضر بر روی تراشه های جدید (POC) کار می کند تا در آینده نزدیک، سازگاری و ثبات را به سطح جدید برساند. شرکت فناوری های داهوا، با ماموریت “جامعه ایمن تر، زندگی هوشمند تر” بر ” روی نوآوری، کیفیت و خدمات ” تمرکز کرده و به تمام مشتریان و همکاران خود در سراسر جهان خدمت رسانی خواهد کرد.

منبع

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *