UA-106152185-1

در این مقاله از وب سایت داناویژن در مورد آموزش ریختن فیلم دوربین مداربسته روی فلش صحبت خواهیم کرد.

برای اینکه این کار را به درستی انجام دهید، لازم است که قدم به قدم مراحلی که در زیر گفته می شوند را اجرا کنید و طبق آموزش پیش بروید. شیوه ریختن فیلم دوربین مداربسته روی فلش شاید دغدغه ی بسیاری از افراد باشد که ما در این مقاله توضیحات مربوط به آن و آموزش ان را قرار داده ایم که می تواند به شما کمک نماید! پس اگر آماده هستید، به سراغ آموزش می رویم.

شیوه ریختن فیلم دوربین مداربسته روی فلش

  1. ابتدا فلش درایو خود را از طریق پورت USB جلو یا پشت دستگاه به دستگاه متصل کنید.
  2.  وارد منوی playback یا بازپخش شده و تصاویر را در زمان مورد نیاز تماشا کنید. زمان دقیق و دوربین هایی که برای آنها به پشتیبان نیاز دارید را یادداشت کنید.
  تصویر 1 از بکاپ, ریختن فیلم دوربین مداربسته روی فلش

  ریختن فیلم دوربین مداربسته روی فلش

  1.  وارد منوی Backup یا پشتیبان گیری شوید و زمان و تاریخی که میخواهید از تصاویر دوربین ها پشتیبان گیری کنید وارد کنید. سپس دوربین هایی که میخواهید از تصویر آنها پشتیبان گیری شود را انتخاب کنید.
  2.  در قسمت بعد لیستی از فیلمهای دوربین ها توسط دستگاه برای شما نمایش داده خواهد شد. فیلم های مورد نظر را در لیست انتخاب کرده و کلید Export یا backup را بفشارید.
  تصویر 2 از بکاپ, ریختن فیلم دوربین مداربسته روی فلش

  آموزش ریختن فیلم دوربین مداربسته روی فلش

  1.  حال منویی باز خواهد که محل ریختن فیلمهای پشتیبان بر روی فلش را از شما سوال می کند. پوشه ای را انتخاب کنید تا فیلمها بر روی آن ریخته شود.
  2.  ریختن فیلمها بر روی فلش ممکن است چند دقیقه ای زمان ببرد.
  3.  معمولا نرم افزار Player فیلم ها نیز در کنار آنها قرار داده خواهد شد. از طریق کامیپوتر خواهید توانست به سادگی تصاویر دوربین ها را ببینید.

   

اگر این مراحل را به درستی پیش بروید، خواهید توانست که فیلم دوربین مداربسته را روی فلش بریزید.

منبع: فاواتک

 

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *