UA-106152185-1

دوربین مداربسته AHD چیست؟

دوربین مداربسته AHD چیست؟

دوربین مداربسته AHD چیست؟

دوربین های مداربسته AHD یکی از تکنولوژی های رایج در میان دوربین های آنالوگ HD می باشند. تکنولوژی AHD یا آنالوگ HD برای بیشتر کردن کیفیت تصویر دوربین های مداربسته آنالوگ ساخته شده است.

دوربین های AHD چطور کار می کنند؟

دوربین های AHD تفاوت زیادی با دوربین های آنالوگ معمولی ندارند. تنها نکته اصلی استاندارد و فرکانس ارسال اطلاعات تصاویر در این دوربین هاست. این دوربین با یک استاندارد تصویری متفاوت از دوربین های آنالوگ تیوی لاینی ارسال می شوند پس دیدن تصاویر آنها بر روی DVR های معمولی امکان پذیر نیست و حتما باید از دستگاه مخصوص این دوربین ها برای این کار استفاده کرد.

همچنین توجه داشته باشید که تکنولوژی این دوربین ها با دیگر تکنولوژی های آنالوگ اچ دی نیز تطابق ندارد پس نمی توان این دوربین ها را به DVR های HDTVI یا HDCVI نیز متصل کرد.

کیفیت تصویر دوربین های AHD چقدر است؟

دوربین مداربسته AHD چیست؟

دوربین مداربسته AHD چیست؟

دوربین های AHD معمولا در روزولشن های ۱ یا ۲ مگا پیکسل تولید می شوند. هنوز دوربینی با این تکنولوژی با کیفیت بالاتر تولید نشده است.

دوربین های AHD به وسیله کدام شرکت تولید می شوند؟

از انجایی که تکنولوژی AHD یک تکنولوژی باز است استفاده از آن برای تمام شرکت های تولید کننده دوربین امکان پذیر است، اما معمولا شرکت های کوچک و کارگاه ها از این تکنولوژی استفاده می کنند. در ایران نیز محصولات AHD معمولا تحت برندهای متفرقه فروخته می شوند.

این مقاله از وبلاگ www.ali-shahdoost.blogfa.com برداشته شده است که می توانید برای مطالعه مقالات بیشتر به این وبلاگ مراجعه نمایید.

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *