UA-106152185-1

با سلام خدمت همراهان همیشگی وبسایت دانا ویژن، در این مطلب ما قصد داریم تا به شما نحوه انتقال تصویر p2p در دستگاه های سیماران بیاموزیم. پس در ادامه با ما همراه باشید.

در این روش نیازی به تنظیمات روتر ( Port Maping )نمی باشد و کافیست دستگاه NVR  یا DVR  را از طریق کابل شبکه یا کانکتور ( RJ-45 )  به سوکت شبکه مودم خود وصل کنید.

در واقع در این روش وب سایتی وجود دارد که آدرس وب سرور می باشد.کافیست به این وب سایت وارد شوید و شماره سریال دستگاه (MAC Address )  را که بصورت QR Code تعریف شده است وارد کنید،در واقع شما میتوانید تصاویر DVR یا  NVR  خود را بدون وارد کردن IP  و یا نام  Domain  از راه دور تماشا کنید.

روش انجام تنظیمات P2P  در منوی DVR  یا NVR  در دستگاه های سیماران

مرحله یک :

برای انتقال تصویر p2p در دستگاه های سیماران ، ابتدا باید از طریق مسیر منو STRAT –تنظیمات –شبکه ، گزینه  Obtain an IP address automaticaly  را انتخاب کنید تا Ip به صورت خودکار انتخاب شود و Ip دستگاه با IP  مودم برابر شود.

 

مرحله دو :

از طریق مسیر منو STRAT –تنظیمات –شبکه–NAT وارد شویدو سرور NAT رافعال کنید.

انتقال تصویر p2p

انتقال تصویر p2p

سرور www.autunat.com  :NAT

از طریق مسیر منو STRAT –تنظیمات –شبکه—TCP/IPv4 وارد شوید و تنظیمات زیررا انجام دهید .

Preferred DNS : 8.8.8.8

مرحله سوم:

در این مرحله شما قادر خواهید بود تصاویر دستگاه خود را از طریق موبایل با استفاده از نرم افزار SUPER LIVE PLUS  مشاهده کنید. می توانید جهت انجام این کار به دو صورت عمل نمایید.

در حالت اول از مسیر منوی START— تنطیمات — شبکه — وضعیت شبکه—وارد شوید و ادرس مک را یاداشت کرده ،و در حالت دوم جهت سادگی کار میتوان از QR Code  استفاده کرد و با اسکن کد دو بعدیدر نرم افزار اقدام کرد.کافیست از مسیر منوی START— تنظیمات —سیستم — مقدماتی   این کد را اسکن کرد.

 

 

روش انجام تنظیمات P2P  در گوشی تلفن همراه

اگر شما میخواهید انتقال تصویر p2p را از طریق گوشی تلفن همراه خود انجام دهید، در ابتدا باید در گوشی تلفن همراه خود اپلیکیشن SUPER LIVE PLUS   را در برنامه Play Store  و یا App Store جستجو کنید.سپس آن را دانلود و نصب کید.

انتقال تصویر p2p

انتقال تصویر p2p

آنگاه به صفحه Super Live Plus (login)   وارد شوید سپس مطابق شکل  زیر بر اساس مناطق شماره گذاری شده به ترتیب عمل نمایید.

انتقال تصویر p2p

انتقال تصویر p2p

گزینه + را انتخاب کنید

انتقال تصویر p2p

انتقال تصویر p2p

در این مرحله جهت مشاهده تصویر در موبایل خود نیازمند شماره سریال و یا آدرس MAC می باشد که به دو حالت صفحه بعدمی توانید آین ادرس را به دست بیاورید.

حالت اول:

انتقال تصویر p2p

انتقال تصویر p2p

حالت دوم :

انتقال تصویر p2p

انتقال تصویر p2p

پس از انجام این مرحله با انتخاب گزینه پخش ، تصاویر Live  را میتوانید مشاهده کنید.

 

روش مشاهده تصاویر از طریق وب ( Web ):

برای انتقال تصویر p2p از طریق وب، شما میتوانید با باز کردن مرورگر خود و وارد شدن به وبسایت  www.autonat.com ، تصاویر را از طریق مرورگر خود مشاهده کنید. در فیلد اول آدرس مک mac address دستگاه خود را وارد کنید. پس از وارد کردن نام کاربری و رمز دستگاه با کلیک بر روی گزینه Login  قادر خواهید بود تصاویر را از طریق WEB  مشاهده کنید.

انتقال تصویر p2p

انتقال تصویر p2p

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *